Anasayfa / Kimya Haberleri / Bergama plastik fabrikası açılışı yapıldı

Bergama plastik fabrikası açılışı yapıldı

bergama plastik fabrikasi acilisi yapildi - Bergama plastik fabrikası açılışı yapıldı

Bergama plastik fabrikası açılışı yapıldı.

İZMİR’in Kınık İlçesi Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösterecek olan Teknopak Bergama Plastik Fabrikası düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Açılış törenine Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, Bergama Ticaret Odası Başkanı Fikret Ürper, AK Parti Kınık İlçe Başkanı Sami Mollaahmet, iş adamları ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Doğruer, “Kınık’a yatırım yapmak isteyen işadamlarına bu güne kadar her türlü desteği verdik vermeye de devam edeceğiz. Bu fabrikanın yapımında emeği olan başta sahipleri olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi. Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün, “Böyle açılışlar güzel şeyler beni son derece mutlu ediyor. Fabrika ilçe ekonomisine katkı sağlayacak” dedi.

Kaynak : hurriyet.com.tr

Yorumlar

Okumanızı Öneriyoruz

asiri sicakliklarda kendini sogutabilen yeni kompozit malzeme 310x165 - Aşırı Sıcaklıklarda Kendini Soğutabilen Yeni Kompozit Malzeme

Aşırı Sıcaklıklarda Kendini Soğutabilen Yeni Kompozit Malzeme

Doğadan esinlenen, kendi sıcaklığını düzenleyebilen ve yanıkların tedavisinde ve atmosferik kuvvetlere dayanan uzay kapsülleri için …

Bir cevap yazın

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com