İnovatif Teknolojilere Odaklanmak için 2018 Kompozit Expo | İnovatif Kimya Dergisi
Anasayfa / Kimya Haberleri / Dünya Haberleri / İnovatif Teknolojilere Odaklanmak için 2018 Kompozit Expo

İnovatif Teknolojilere Odaklanmak için 2018 Kompozit Expo

inovatif teknolojilere odaklanmak icin 2018 kompozit expo - İnovatif Teknolojilere Odaklanmak için 2018 Kompozit Expo

11.’si düzenlenen “Composite Expo 2018”’de, kompozit teknolojilerinin ve malzemelerinin endüstrinin farklı dallarında geliştirilmesi ve piyasaya sürülmesine odaklanılacaktır. 27 Şubat’ta başlayacak ve üç gün sürecek olan konferansta, kompozit malzemeler alanında karşılaşılan zorluklar ve yeni çalışmalar önde gelen bilim insanları ve uzmanlar tarafından tartışılacaktır.

Bilim ve üretimin yakın ilişkisinin geliştirilmesini amaçlayan bu uluslararası konferans, inovatif bilgilerin maksimum hacmini ve profesyonel tecrübenin değişiminin arttırılmasını kapsayacak.

Etkinlikte Technologiya ONPP, RT-Khimkompozit, Stupino Glass Reinforced Plastic Plants, Akzo Nobel N.V., Evonik ve OCV Steklovolokno (OCV Reinforcements) gibi pek çok Rus ve yabancı şirketin bulunması bekleniyor.

Ayrıca, İran’dan altı tane firma, başarılarını Moskova’da yapılacak sergide sergileyecek. Composite-Expo 2018’in ayrılmaz bir parçası, sergideki katılımcıların ve ziyaretçilerin operasyonel verimliliğini arttıran bilimsel ve uygulamalı bir konferans olan “Modern Devlet ve Rusya’da Kompozit Malzemelerin Üretimi ve Kullanılmasının Geliştirilmesi Beklentileri” olacaktır.

2017 fuarına 123’ü ulusal ve 82 uluslararası olmak üzere 15 ülkeden 200’den fazla katılımcı katılmıştır. Yüzde 90’ı farklı sektörde uzman olan 15,000’in üzerinde kişi ise ziyaret etmiştir. Kompozit Expo web sitesi, Rus pazarının artan taleplerine, farklı endüstrilerdeki modern yenilik malzemeleri ve teknolojilerinin kullanılmasına tanık olduğunu belirtti.

Kaynak : technicaltextile.net

Yorumlar
Ayşegül Kavrul - İnovatif Teknolojilere Odaklanmak için 2018 Kompozit Expo

Hakkında Ayşegül Kavrul

12 Haziran 1986 doğumluyum. Lise öğrenimimi Maltepe Kadir Has Anadolu Lisesi'nde, Kimya Lisans eğitimimi Uludağ Üniversitesi'nde, Yüksek lisans eğitimimi Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme (MBA) bölümünde tamamladim. Şu anda tekstil kimyasalları üreten bir firmanın Ar-Ge bölümünde çalışmaktayım.

Sitemi Ziyaret Edin
Tüm Yazıları Görüntüle

Okumanızı Öneriyoruz

bilim insanlari yaslanma karsiti ilac gelistirdiler 310x165 - Bilim İnsanları Yaşlanma Karşıtı İlaç Geliştirdiler

Bilim İnsanları Yaşlanma Karşıtı İlaç Geliştirdiler

MedicalXpress’in haberine göre, İngiliz bilim insanları, mitokondriyada yaşlanma sürecini yavaşlatmayı sağlayan bir ilaç geliştirdiler. Exeter …

Bir cevap yazın

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com