Anasayfa / Kimya Haberleri / Dünya Haberleri / Mayısın En Üst Düzey Hikayeleri : Clariant ve Huntsman Birleşmesi

Mayısın En Üst Düzey Hikayeleri : Clariant ve Huntsman Birleşmesi

mayisin en ust duzey hikayeleri clariant ve huntsman birlesmesi - Mayısın En Üst Düzey Hikayeleri : Clariant ve Huntsman Birleşmesi

Clariant ve Huntsman birleşti, JHICC Güney Çin’deki Air Products’ı seçti. Chemicals-technology . com Mayıs 2017 ‘den ana başlıkları getiriyor.

Clariant ve Huntsman Birleşmeye Karar Verdiler

Clariant ve Huntsman  yönetim kurullarının onayı sonrasında tam stok ticari işlem şeklinde eşit paylı olarak birleşmek üzere tanımlayıcı bir anlaşmaya imza attılar.

Ticari işlemi takiben, yeni birleşmiş yapı yaklaşık 13.2 milyar $ lık satışla ve 20 milyar $ civarı değerinde birleşmiş bir şirketle HuntsmanClariant olarak bilinecek.

Clariant CEO’su Hariolf Kottmann ‘’ Bu doğru zamanda mükemmel bir anlaşmadır. Clariant ve Huntsman globalden daha çok alabilmek, daha sürdürülebilir inovasyon gücü yaratmak ve yeni gelişim fırsatları kazanabilmek için güçlerini birleştiriyor ‘’ dedi

JHICC Güney Çin’de Yeni Bir Hafıza için Air Products’ı Seçti

Air Products , Çinli firma Fujian Jinhua Integrated Circuit’s (JHICC) için endüstriyel gazları tedarik etmek amacıyla seçildi.

Fabrika Çin’de , Fujian ili Quanzhou Şehri’nde , entegre devreler geliştirmek için endüstri bazı olarak hizmet etmek üzere FujianEntegre Devre Endüstriyel Parkında yer alıyor.

Anlaşmaya göre , Air Products JHICC’nin ihtiyaçlarını karşılamak üzere, geniş aralıkta saf gazları azot, oksijen, hidrojen, helyum ve argon olarak tedarik edecek bir azot tesisi inşa etmekle görevli olacak.

Kaynak : chemicals-technology.com

Yorumlar

Okumanızı Öneriyoruz

irritabl bagirsak sendromunu tedavi eden kimya temelli diyet 310x165 - İrritabl Bağırsak Sendromunu Tedavi Eden Kimya Temelli Diyet

İrritabl Bağırsak Sendromunu Tedavi Eden Kimya Temelli Diyet

PDF OLARAK İNDİR Belirtilerin  ortadan kaybolması için ,hayatını 15 yılından vazgeçebileceğiniz kadar şiddetli bir hastalık …

Bir Cevap Yazın

LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com