Anasayfa / Kimya Haberleri / Polisan Kimya, “Ar–Ge Merkezi” Oldu

Polisan Kimya, “Ar–Ge Merkezi” Oldu

polisan kimya ar ge merkezi oldu - Polisan Kimya, “Ar–Ge Merkezi” Oldu

Türkiye kimya sektöründe 50 yılı aşkın süredir hizmet veren Polisan Kimya, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından belgelendirilerek “Ar-Ge Merkezi” olmaya hak kazandı. Polisan kimya, 6 Haziran 2017 tarihi itibarıyla 507. Ar-Ge Merkezi belgesine sahip kurum oldu.

Polisan Holding’in iştiraki Polisan Kimya, sektörde 50 yılı aşkın tecrübesini, “Ar-Ge Merkezi” unvanı alarak taçlandırdı. Polisan Kimya, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 5746 sayılı kanun çerçevesinde incelenip onaylandıktan sonra belgelendirilerek 6 Haziran 2017 tarihi itibarıyla 507. Ar-Ge Merkezi belgesine sahip kurum oldu.

Polisan Holding, Cirosunun Yüzde 2-2,5’ini Ar-ge Yatırımları İçin Ayırıyor

Polisan Holding CEO’su Erol Mizrahi aldıkları belgeye ilişkin yaptığı açıklamada, Polisan’ın her zaman Ar-Ge faaliyetlerine önem veren bir kurum olduğunu belirterek, rekabette her zaman güçlü olmak adına zorlu dönemlerde dahi Ar-Ge ve inovasyona yaptıkları yatırımları hız kesmeden sürdürdüklerini kaydetti.
Misyonu; üreteceği üstün hizmet ve ürünlerle Türk toplum ve ekonomisinin gelişiminde pay sahibi olmak, çevreye ve bulunduğu sektörlere yüksek katma değer yaratmak olan Polisan Kimya’nın, Ar-Ge faaliyetleri ile büyüme stratejisini benimsediğini kaydeden Erol Mizrahi, “Bu doğrultuda Polisan Kimya Ar-Ge’si ile daha da büyüyerek rekabet ettiği sektörlerde lider olmayı hedeflemektedir” dedi.

Erol Mizrahi, bilgi ve becerilerini ortaya koyup belgenin alınmasında emeği geçen Polisan Kimya Ar-Ge Merkezi çalışanlarını kutlayarak, başarılarının devamını diledi.

Kaynak : hurriyet.com.tr

Yorumlar

Okumanızı Öneriyoruz

porsche dizeli terkedip onun yerine elekrikli ve hibrit otomobillere sariliyor 310x165 - Porsche, Dizeli Terkedip Onun Yerine Elekrikli ve Hibrit Otomobillere Sarılıyor

Porsche, Dizeli Terkedip Onun Yerine Elekrikli ve Hibrit Otomobillere Sarılıyor

Dieselgate (Volkwagen emisyon skandalı) öylece unutulup gitmeyecektir. Ana odak Volkswagen üzerinde olsa da, Porsche dizel …

Bir cevap yazın

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com