Anasayfa / Kimya Haberleri / Dünya Haberleri / Tunus plastik şişe ithal edecek

Tunus plastik şişe ithal edecek

tunus plastik sise ithal edecek - Tunus plastik şişe ithal edecek

Türkiye’ den sporcuların kullanımına uygun dizayn edilmiş plastik şişeler ithal etmek isteyen firma, tedarikçilerle iletişime geçmek istiyor.

Tunus ekonomisi, turizm başta olmak üzere, hizmet sektörü, tarım, tekstil ve konfeksiyon, hafif sanayiler ile petrol ve fosfat üretimine dayanan gelişme yolunda bir ekonomidir. Kalkınmaya dönük yatırımlarda gerek Batılı devletlerin (1990’lı yılların ikinci yarısından itibaren Avrupa Birliği), gerek uluslararası kuruluşların sağladığı mali destek önemli yer tutmaktadır.

Tunus ekonomisinin dünya genelinde meydana gelen çeşitli ekonomik çalkantılara rağmen nispeten olumlu görüntü sergilemeye devam etmektedir. Tunus Hükümeti, ekonomiye ilişkin müdahalelerini sosyal istikrar, ücretler ve istihdam üzerindeki olumsuz etkileri en aza indirecek şekilde uygulamaya büyük gayret sarf etmektedir.

Türkiye’ den sporcuların kullanımına uygun dizayn edilmiş plastik şişeler ithal etmek isteyen Tunuslu firma, tedarikçilerle iletişime geçecektir. Firmayla aşağıdaki linkten iletişime geçebilirsiniz.

http://www.turkishexporter.net/en-US/Leads/330797_flexible-plastic-food-bottle-for-sports-for-tunisia

İlgili talep kurumsal oluşumlu (vergi numarasına sahip  limited şirketi, anonim şirketi ve şahıs şirketi) firmalara ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99’u  arayınız.

Kaynak : dunya.com

Yorumlar

Okumanızı Öneriyoruz

bor kullanarak plastigi celige donusturdu 310x165 - Bor Kullanarak Plastiği Çeliğe Dönüştürdü

Bor Kullanarak Plastiği Çeliğe Dönüştürdü

Balıkesir’in Edremit ilçesinde Balıkesir Üniversitesi Edremit Meslek Yüksek Okulu ile Faruk Durukan’a ait AR-GE firması …

Bir Cevap Yazın

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com