Anasayfa / Kimya Haberleri / Dünya Haberleri / Apple az giden şarja hidrojen ile çözüm buldu

Apple az giden şarja hidrojen ile çözüm buldu

apple az giden sarja hidrojen ile cozum buldu - Apple az giden şarja hidrojen ile çözüm buldu

Apple tarafından yeni bir batarya sistemi üzerinde çalışılmaya devam ediliyor, son olarak gelen bilgilere göre şirket oksijen ve hidrojen kullanarak akıllı telefonlarında şarj süresini aylarca devam ettirecek gibi görünüyor.

iPhone modellerinin şarjlarının çabuk bitmesinden dolayı şikayetçi olan kullanıcılar yakın zama içerisinde Apple’ı harekete geçirmiş gibi görünüyor, zira şirket tarafından gelen bilgilere bakıldığında son model akıllı telefonlarda yer alacak olan özellikler kullanıcılara sunulacak ancak sunulmasından kısa bir süre sonrasında daha başarılı ve daha yeni özellikler ile beraber kullanıcıların beğenisinde yer alacak.

Apple iPhone modellerinde yakıt sistemi olarak benzin gibi bir sistem kullanacak olan Apple akıllı telefonların aynı benzin gibi çalışmasına olanak tanıyacak olan enerjiyi evrenden yani gezegenden almasını sağlayacak, gezegen koşullarına uygun olarak yapılacak olan yeni yakıt işleme sistemi sayesinde hem akıllı telefonalr hem de akıllı cihazlar bundan sonra şarj enerjisini en az düzeyde kullanarak kullanıcısına maddi ve manevi açıdan büyük bir yardım sağlayacak gibi görünüyor. Bakalım yeni bataryalar ne zaman ve hangi cihazlar ile kaç yıl sonrasında sunulacak? Hepsini büyük bir merak ile bekliyor ve büyük bir merak ile nasıl bir teknoloji olacağını merak ediyoruz. Apple bu başarısını ortalama olarak 10 yıl içerisinde gösterebilecek ve 10 yıl içerisinde büyük teknolojiler gösterilecek. Ancak sistemin nasıl işleyecek olduğu ve gezegene zarar verip vermeyecek olduğu da kafalarda bir soru işareti olarak yer alacak.

Kaynak : koprubasi.tv

Yorumlar

Okumanızı Öneriyoruz

kanser ilaclarinda daha az yan etki vaat eden yeni yontem 310x165 - Kanser İlaçlarında Daha Az Yan Etki Vaat Eden Yeni Yöntem!

Kanser İlaçlarında Daha Az Yan Etki Vaat Eden Yeni Yöntem!

Fotoğraf: His-tag asilasyonu karmaşık iplik benzeri protein yapılarını doğru bir şekilde hedefleyebilir ve ayrıca tamamen …

Bir cevap yazın

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com