Anasayfa / Ekibimize Katılın

Ekibimize Katılın

İnovatif Kimya Dergisi ücretsiz olarak çıkan bir e-dergidir. Her ay on binlerce kişi tarafından okunmaktadır.

Siz de bu gönüllü ekipte yer almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmadan önce lütfen ekibimize katılma şartlarını dikkatlice okuyun

1- ) Ekibimizde olmak istediğinizi bize belirtip, size bunun için mail attığımızda 3 gün içinde dönüş yapmazsanız daha sonraki dönüşlerinizi dikkate almayacağız. Eğer 3 gün geçtikten sonra dönüş yaptıysanız da (Çok önemli bir durum var ise) bunun ile bilgiyi nezaket içinde vermeniz oldukça önemlidir. 

2- ) Okuduğunuz bölüm’ün kimya ve kimyaya yakın bölümler olması önemlidir. Çünkü burası kimya ile ilgili bir platform.

3- ) Başta ekipte olmak isteyip sonra görev tanımı yapılınca beğenmeyenler, küçümseyenler kesinlikle ekibe alınmaz. İnovatif Kimya Dergisi’nde ekip ihtiyaçları sürekli değişmektedir.

4- ) Ben yüksek lisans yaptım, ben doktora yaptım, ben akademik kariyer yaptım diyerek kimse İnovatif Kimya Dergisi‘nin yaptığı paylaşımları ve verilen görevleri küçümseyemez. Benim kariyerime uygun değil diyorsan başvurma. Burası gönüllü kimya severlerin olduğu bir ekiptir.

5- ) Gönüllü çalışan bir ekiptir. Para beklentisine girilemez.

6- ) Ekipte görevini zamanında yapmak önemlidir. Ben görev yapmam kalırım gibi bir durum asla söz konusu değildir. İstediğiniz zaman ekipten çıkabilirsiniz.

7- ) Ekibe katılmadan önce tarafınıza söylenen çalışmaları, size söylenen tarih ve saatte mail olarak atmalısınız. Sonra beni neden almadınız gibi bir şey bize demeyin. Zamanında göndermeyenler de nezaket içinde bize sebebini söyleyerek ilgili çalışmalarını teslim edebilirler.

8- ) Hazırladığınız içerikleri özen göstererek hazırlamalısınız. Bu siteyi yurt içi ve yurt dışında binlerce kişi takip etmektedir. Yaptığınız çeviriler, çalışmalar sadece sizi bağlamıyor. Google translate gibi araçları çevirilerde yardımcı amaçlı kullanabilirsiniz. Bir çeviriyi sadece Google translate ile yaparsanız bu asla kabul edilmeyecektir. Ekipte iken zaman bulamadım diye bu şekilde yaparsanız ise o anda ekipten çıkarılırsınız.

9- ) Başvurduğunuz sırada olumsuz bir durumunuz hayatınızda var ise bunu bize muhakkak belirtin. Bu durumu biz bilemeyiz. Zamanın önemli olduğu bu gibi platformlarda lütfen bu uyarıya da dikkat edelim.

10- ) Derginin Whatsapp ekibi vardır. Anlık iletişimi bu şekilde sağlamaktadır. Kısacası Whatsapp kullamanız önemlidir. Ben profil fotoğrafımı gönderemem, telefon numaramı iletemem diyorsanız ekibe hiç başvurmayın.

11- ) Ekip içinde birbirine saygı önemlidir. Buna dikkat edilmelidir. Kimse kimseye hakaret edemez ve saygısızlıkta bulunamaz. Ekipten çıkarılma nedeni olarak kabul edilir.

12- ) İnovatif Kimya Dergisi, kimya ve kimya sektörü ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. 4 senedir faaliyetlerine bu şekilde devam etmektedir. Kendi ekibi bünyesinde birçok fikirden, düşünceden arkadaş vardır. Katılan arkadaşların fikrini, düşüncesini sormadığı gibi, ekip içerisinde siyasi düşüncelerin paylaşılmasına asla müsaade etmez.

13- ) İnovatif Kimya Dergisi’nde çeşitli fikirleri ve düşünceleri olan birçok ekip arkadaş her zaman oldu ve olacaktır. Ortak yapılan iş kimyadır. Kimsenin fikri İnovatif Kimya Dergisi’ni bağlamaz. Herhangi bir ekip arkadaşımızın düşünceleri, fikirleri İnovatif Kimya Dergisi’ne mâl edilemez.

14- ) Son olarak Dergiye gönderilen yazılar siteye eklenir. Dergi ekibinden çıktıktan ya da çıkarıldıktan sonra yazıların web sitesinden silinmesi gibi bir durum asla söz konusu değildir.

15- ) Dergi haber ya da Dergi Bilim İnsanı kısımlarına haberleri ekipteki üyeler kendileri eklerler.

16- ) Zaman içinde görev tanımlamalarını değiştirmeyi ve buraya ekstra maddeler eklemeyi İnovatif Kimya Dergisi saklı tutar.

Bu kuralları iyice okudum ve anladım. Ekibinizde olmayı kabul ediyorum.

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com