İnovatif Teknolojilere Odaklanmak için 2018 Kompozit Expo

İnovatif Teknolojilere Odaklanmak için 2018 Kompozit Expo

11.’si düzenlenen “Composite Expo 2018”’de, kompozit teknolojilerinin ve malzemelerinin endüstrinin farklı dallarında geliştirilmesi ve piyasaya sürülmesine odaklanılacaktır. 27 Şubat’ta başlayacak ve üç gün sürecek olan konferansta, kompozit malzemeler alanında karşılaşılan zorluklar ve yeni çalışmalar önde gelen bilim insanları ve uzmanlar tarafından tartışılacaktır.

Bilim ve üretimin yakın ilişkisinin geliştirilmesini amaçlayan bu uluslararası konferans, inovatif bilgilerin maksimum hacmini ve profesyonel tecrübenin değişiminin arttırılmasını kapsayacak.

Etkinlikte Technologiya ONPP, RT-Khimkompozit, Stupino Glass Reinforced Plastic Plants, Akzo Nobel N.V., Evonik ve OCV Steklovolokno (OCV Reinforcements) gibi pek çok Rus ve yabancı şirketin bulunması bekleniyor.

Ayrıca, İran’dan altı tane firma, başarılarını Moskova’da yapılacak sergide sergileyecek. Composite-Expo 2018’in ayrılmaz bir parçası, sergideki katılımcıların ve ziyaretçilerin operasyonel verimliliğini arttıran bilimsel ve uygulamalı bir konferans olan “Modern Devlet ve Rusya’da Kompozit Malzemelerin Üretimi ve Kullanılmasının Geliştirilmesi Beklentileri” olacaktır.

2017 fuarına 123’ü ulusal ve 82 uluslararası olmak üzere 15 ülkeden 200’den fazla katılımcı katılmıştır. Yüzde 90’ı farklı sektörde uzman olan 15,000’in üzerinde kişi ise ziyaret etmiştir. Kompozit Expo web sitesi, Rus pazarının artan taleplerine, farklı endüstrilerdeki modern yenilik malzemeleri ve teknolojilerinin kullanılmasına tanık olduğunu belirtti.

Kaynak : technicaltextile.net

Okumanızı Öneriyoruz

NordShield, Elyaflar için Çevre Dostu Anti-Mikrobiyal Teknolojiyi Sundu

NordShield markalı Nordic BioTech grup, doğal bazlı antimikrobiyal çözümlerin dünyadaki en büyük tedarikçisidir. NordShield BioLayr, …

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
error: