“Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar” Akademi Ödülü Sahibi Figen Kadırgan Oldu

"Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar" Akademi Ödülü Sahibi Figen Kadırgan Oldu

Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar Ödül Töreni’nde girişimcilik, iş dünyası, profesyonel, akademi, enerjide örnek şirket, jüri özel ve ilham veren kadın kategorilerinin kazananlarına ödülleri takdim edildi.

Türkiye’nin dört bir yanında enerji sektöründe faaliyetlerini sürdüren profesyonel, akademisyen ve girişimci kadınlara dikkat çekerek toplumsal farkındalık yaratmayı amaçlayan “Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar” Ödül Programı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Açılış konuşmalarının ardından “girişimcilik”, “iş dünyası”, “profesyonel”, “akademi”, “enerjide örnek şirket”, “jüri özel” ve “ilham veren kadın” kategorilerinin 2020 ve 2022 kazananlarına ödülleri verildi. İTÜ Kimya Bölümü öğretim üyemiz Prof. Dr. Figen Kadırgan “Akademi Ödülü”ne değer görüldü. İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Prof. Dr. Figen Kadırgan “2020 Akademi Ödülü”nü Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Selen Zorlu Melik’ten aldı.

Öğretim üyemizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Kaynak : itu.edu.tr

286 Kez Okundu

İnovatif Kimya Dergisi

İnovatif Kimya Dergisi aylık olarak çıkan bir e-dergidir. Kimya ve Kimya Sektörü ile ilgili yazılar yazılmaktadır.

You may also like...

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Kopyalamak Yasaktır!