AutomationDirect Daha Fazla Polikarbonat Muhafaza Ekler

AutomationDirect Daha Fazla Polikarbonat Muhafaza Ekler

AutomationDirect’in INTEGRA polikarbonat muhafaza teklifi, mevcut Impact Serisi duvara montaj, tek kapılı muhafazalara ek olarak yeni Premium Serisi vidalı duvara montaj muhafazalarını da içeriyor.

Premium Serisi, duvara montaj kaldırma vidası kapağı ekler; Menteşeli vidalı kapak;Ve INTEGRA duvara montaj muhafazaları hattına metalik olmayan mandallı tek kapılı mafsallı kapak.

46,00 $ ‘dan başlayan Premium serisi, ölü ön paneller, sallanan paneller, katman alt panelleri ve / veya kademesiz değişken alt panel yüksekliği için INTEGRA’nın benzersiz T-Ray montaj sistemini içeriyor.

INTEGRA polikarbonat muhafazaları, karşılaştırılabilir çelik veya fiberglass muhafazalarından daha az ağırlığa sahiptir,dayanıklılık ve darbe direnci, UV stabilitesi, kimyasal direnç ve eksi 40 derece F ile 265 derece F arasında geniş bir çalışma sıcaklığına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Muhafazalar NEMA Tip 1, 2, 3, 3R, 3S, 4, 4X, 5, 6 / 6P, 12 ve 13 derecelendirilmiş ve su geçirmez, aşındırıcı olmayan, iletken değildir ve kolayca takılıp değiştirilebilir.

Ek özellikler şunları içerir: kolay montaj için muhafazaya kalıplanmış entegre montaj flanşları ve temiz bir görünüm ve kolay açılma sağlayan entegre bir mandal;Arka duvardaki ekstra iç montaj başlıkları (opak muhafazaların kapağı) DIN rayı, arka paneller veya diğer bileşenler için birden fazla montaj seçeneği sunar.

INTEGRA Impact serisi duvar askısı, menteşeli tek kapılı muhafazalar 33.50 Dolar’dan başlar. Premium ve Impact serisi menteşeli kapak tipleri, 225 derecelik bir kapı salınımına izin verirken kolay kapının çıkarılması için standart menteşeler;Modeller şeffaf veya opak kapaklar veya kapılar ile mevcuttur.

Alüminyum, PVC ve beyaz toz boya kaplamalı çelik kaplamalarda arka alt paneller, ölü ön paneller ve salınım panoları da 9,00 $ ‘dan başlayan fiyatlarla sunulmaktadır;Sunulan aksesuarlar arasında:DIN raylı kitler, 10 parçalı vidalı paketler, dış mekan labirent yuvası ve 2 inç ila 12 inç kutup çapları için kutup montaj kitleri.

INTEGRA Impact ve Premium serisi polikarbonat muhafazalar UL onaylıdır, CE, RoHs ve REACH uyumludur.

Kaynak : automationworld.com

Okumanızı Öneriyoruz

Antimikrobiyal Direnç

  Antimikrobiyal ilaçların kötüye kullanımının sağlık hizmetlerine yönelik tehdidi hala ortadan kalkamadı. Bakteriyolog Alexander Fleming, 1945 …