Filli Boya, KBB’ni ağırladı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde üretimleri sürdüren BETEK Boya Kimya (Filli Boya) Fabrikasının çalışanlarıyla buluştu.

Genel Müdür Tayfun Küçükoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, Üretim Direktörü Barış Haznedar’da bir sunum gerçekleştirerek Başkan Karaosmanoğlu’na fabrikada ki üretim hakkında bilgi verdi.

“Üretim Gerçekleştirenlerle Gurur Duyuyoruz”

Gebze’de ki faaliyetlerini sürdüren Betek Boya  Kimya ve Sanayi (Filli Boya) Fabrikası ziyaretinde çalışanlarla öğlen yemeğinde bir araya gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Türkiye’de ve kentimizde çevresiyle birlikte iş barışıyla üretim gerçekleştiren bu tür fabrikaların olması nedeniyle mutlu olduğunu ifade ederek, “Üretim kapasitesiyle ülkemizin kalkınmasına, gelişmesine ve istihdam oluşturması nedeniyle Betek ailesine teşekkür ediyorum. Organize Sanayi Bölgelerimiz bizlerin üretim üsleridir. İş dünyamız siz emekçi kardeşlerimizle üretiyor, satıyor ve vergisini veriyor, bizlerde kentimizde altyapı ve üst yapı yatırımları gerçekleştiriyoruz. Vatandaşımızın hizmetinde olmak bizim için büyük onurken, ülkemiz için üretim gerçekleştiren bu merkezlerle de gurur duyuyoruz” dedi.

“Çalışınca Oluyor Derken Bize İlham Veriyorsunuz”

Ziyaret sırasında konuşma yapan  Genel Müdür Tayfun Küçükoğlu’da, “Bizlere heyecan veren ziyareti nedeniyle başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Biz sizin varlığınızdan ve yaptıklarınızdan güç alıyoruz. Sloganınız olan “Çalışınca Oluyor” derken bize ilham veriyorsunuz. Biz nerde ne yapıyorsak ülkemize güvenerek yaptık, yapıyoruz. Daha büyük hayalleri de birbirimize heyecanı aktaran dostlarımızla oluyor. Ziyaretiyle birlikte yaptıkları için ülkem ve şirketim adına Başkanımıza minnettarım. Ayrıca TDBB Başkanı olması dolayısıyla İbrahim Başkanımızın ülkemize büyük katkıları var. Bu kadar işi nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum ama size başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. Ayrıca Genel Müdür Küçükoğlu, Başkan Karaosmanoğlu ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e günün anısına bir plakette takdim etti.

Kaynak : gebzegazetesi.com

Okumanızı Öneriyoruz

İlaç Sanayisi Daha İyi Bir CBD Yapmayı Hedefliyor – 50 Kata Kadar Daha Etkili

Cannabidiol(CBD) giderek daha popüler hale gelen bir sağlık trendi. Kenevir bitkilerinde doğal olarak bulunan bileşik, …