Anasayfa / Kimya Haberleri / Kimya Mühendisinin Yağmur Yağdırıp Serinletme Cihazı İddiası

Kimya Mühendisinin Yağmur Yağdırıp Serinletme Cihazı İddiası

kimya muhendisinin yagmur yagdirip serinletme cihazi iddiasi - Kimya Mühendisinin Yağmur Yağdırıp Serinletme Cihazı İddiası

Adana’da Kimya Mühendisi Abdulaziz Atila, atmosferdeki elektromanyetik kirliliği temizleyip, havayı serinleterek yağmur yağdıran cihaz icat ettiğini, başvurduğu Başbakanlığın kendisini ‘başından savdığını’ öne sürdü.

Abdulaziz Atila, Elazığ’da madencilik alanında çalışma yaparken , atmosferdeki kirliliği tespit ettiğini ve bunun üzerine başladığı çalışmalar sonucu, ‘Kuraklığı önleme sistemi’ adını verdiği cihazı icat ettiğini savundu. Atila, bunun kuraklığa ve sıcağa çare olabileceğini iddia ederek şöyle dedi:

“İcat ettiğim cihaz bir binanın çatısına kuruluyor. Anteni atmosferdeki elektromanyetik kirliliği yani radyasyonu temizliyor. Bu sayede iklim doğal sürecine giriyor. Yağış ve serinlik oluşuyor. Yoksa benim icat ettiğim cihaz, sıfırdan bir yağış veya serinlik oluşturmuyor.”

İcat ettiği sistemle Elazığ’da deneyler yaptığını ve başarılı sonuçlar aldığını ileri süren Atila şöyle konuştu:

“Sistem çalıştıktan sonra mevsime ve bölgeye göre 3-15 gün arasında etkili oluyor. Havadaki radyasyon temizlendikten sonra serinlik ve yağış oluşuyor. Yani aslında iklim normal sürecine dönüyor. Daha önce Elazığ’da yaptığım deneyde tüm Doğu Anadolu Bölgesi’nde yağış oldu. Adana’da da en geç 15 gün içinde sağanak yağış bekliyorum. Meteoroloji ile görüşmelerim oldu. Ancak, onlar 5 günden fazla sağlıklı bir sonuç vermelerinin mümkün olmadığını söylüyorlar. Bu yüzden birlikte çalışamadık. Bu konuda destek için başvurduğum Başbakanlık 2 yıl önce beni başından savar gibi cevap verdi. Bu konuda destek istiyorum.

Kaynak : 34volt.com

Yorumlar

Okumanızı Öneriyoruz

kanser ilaclarinda daha az yan etki vaat eden yeni yontem 310x165 - Kanser İlaçlarında Daha Az Yan Etki Vaat Eden Yeni Yöntem!

Kanser İlaçlarında Daha Az Yan Etki Vaat Eden Yeni Yöntem!

Fotoğraf: His-tag asilasyonu karmaşık iplik benzeri protein yapılarını doğru bir şekilde hedefleyebilir ve ayrıca tamamen …

Bir cevap yazın

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com