Naksan Plastik, Sektörün Lideri

naksan plastik sektorun lideri

Ekonomist Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan “Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi” araştırmasında Naksan Plastik 22. sırada yer alarak sektör liderliğini korudu.

Ekonomist Dergisi’nde yer alan açıklamada, İstanbul, Ankara ve İzmir dışındaki illerde faaliyet gösteren ve yabancı sermaye oranı yüzde 50’nin altında olan şirketlere yönelik araştırmanın, şirketlerin 2014 yılı ciroları baz alınarak gerçekleştirildiği belirtildi. Naksan Holding şirketlerinden Naksan Plastik sektör lideri olarak listede 22’nci sırada yer aldı.

Anadolu 500’de Türkiye’nin en büyük plastik firması olduklarını ifade eden Naksan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nakıboğlu, “15 şirketin yer aldığı lastik-plastik sektöründe liderliğimizi sürdürdük. Naksan Plastik olarak geçtiğimiz yıla göre Ekonomist 500, İSO 500, Capital 500 ve Fortune 500’de de yükselerek üst sıralarda yer almayı başardık. Bu bizim için hem gurur verici hem de stratejimizi ve hedeflerimizi gerçekleştirdiğimizin göstergesidir.” dedi. Yükselişlerinin hem kendileri, hem de Gaziantep için gurur verici bir sonuç olduğunu ifade eden Nakıboğlu, “Ekonomist 500 sonuçlarının açıklanmasının ardından bu başarıdan mutluluk duyduk. Çalışanlarımızla hep birlikte el ele vererek basamakları adım adım tırmanıyoruz.” diye konuştu.

İnovasyonun başarıdaki en büyük etken olduğunu ifade eden Osman Nakıboğlu, “Şirketlerimizdeki başarı, planlı programlı çalışmalar, doğru yatırımlar ve modern teknolojiyi kullanmanın sonuçlarıdır. Kazandıklarımızı çalışanlarımızla paylaşıyor, şehrimize dönük istihdamı da her geçen gün artırıyoruz.” şeklinde konuştu.

Kaynak : aktifhaber.com

660 Kez Okundu

İnovatif Kimya Dergisi

İnovatif Kimya Dergisi aylık olarak çıkan bir e-dergidir. Kimya ve Kimya Sektörü ile ilgili yazılar yazılmaktadır.

You may also like...

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Kopyalamak Yasaktır!