Türk Plastik Sektörü “K Fuarı”na Katılacak

turk-plastik-sektoru-k-fuari-na-katilacak

Türk plastik sektörü, dünyanın en büyük plastik ve kauçuk organizasyonlarından Almanya’daki K Fuarı’na katılacak.

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfından (PAGEV) yapılan açıklamaya göre, 19-26 Ekim 2016 tarihleri arasında Düsseldorf’ta 20’nci kez kapılarını açacak olan K Fuarı’nda, plastik işleme makineleri, plastik ve plastik ürünler, teçhizat, ham madde, yardımcı malzemeler ve aletler sergilenecek.

Üretim kapasitesiyle bugün dünyada 6’ncı, Avrupa’da ise Almanya’nın ardından 2’nci sırada yer alan Türk plastik sektörü de, fuarda, ürünlerini ve şirketlerini tanıtma, sektördeki en son yenilikleri görme ve yeni bağlantılar gerçekleştirme fırsatı yakalayacak.

PAGEV, dünya plastik sektörünün en prestijli buluşması olan ve 3 yılda bir düzenlenen fuara 200 kişilik Türk plastik heyeti ile katılacak. PAGEV, fuarda, darbe girişiminden sonra yabancı basında oluşturulmaya çalışılan olumsuz algıyı kaldırmak ve ihracatçının önünü açmak için Avrupalı plastik sektör dernekleri başkanlarına “Türk Ekonomisinin ve Plastik Sanayinin Gücü ve Geleceği” konulu bir sunum da yapacak.

Kaynak : haberler.com

Okumanızı Öneriyoruz

Süper Kapasitörler ve Piller: Gerilim Dolu Bir Karşılaşma!

Grafen Hibrit Malzeme İle Verimli Süper Kapasitörler Elde Edilebilir Münih Teknik Üniversitesi İnorganik ve Metal-Organik …

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
error: