Ventile Üst Yönetimini Güçlendiriyor

Ventile Üst Yönetimini Güçlendiriyor

Wolfgang Müller, 27 yılı aşkın zamadır Avrupa’nın büyük yüksek performanslı tekstil ürünleri üreticilerinde yapılmış görevler ile edinilmiş deneyimleri de beraberinde getirerek Ventile Stotz & Co üst yönetimine katıldı. Wolfgang, %20 büyüme hedefi ve yeni pazarlarda satış kanalları oluşturulması amacı ile dünya çapında satış faaliyetlerinden sorumlu hale getirildi.

Wolfgang’ın daha önce çalıştığı dünya devi bitim sistemleri üreticisi firma ve çok ünlü İsviçreli makine üreticisinde edinip, Ventile’a kazandırdığı deneyim su götürmez seviyede.

Wolfgang Ventile’ın İsviçre’deki üst yönetim ofisinde Yönetici Ortak Daniel Odermatt ile birlikte çalışacak ve Ventile Original, Ventile Organic ve yeni geliştirilen Ventile Eco ürün gruplarının tamamından sorumlu olacak.

Daniel Odermatt Wolfgang’ın ataması ile ilgili “Firma tarihindeki ciddi dönüm noktalarından birisi sayılabilecek bu zamanda, Wolfgang aramıza katıldığı için çok memnunuz” diyor. “Ventile’ın İngiltere ve Avrupa’da ciddi bir genişleme hedefi var bu koşullarda ekipte Wolfgang’ın bulunması ciddi bir değer. Kendisinin ciddi bir deneyimi ve karlılığı nasıl arttırdığına dair güçlü bir sicili var. Onunla birlikte Ventile’ın performans tekstilleri pazarındaki başarısını sağlamak için çalışmaya can atıyoruz”.

Wolfgang Müller “Performansı ve kurum mirası ile küresel pazarda nam yapmış bu firmaya katılmaktan gurur duyuyorum. Ventile ürün gruplarının yeni pazarlara ulaşması için yapılan çalışmaları desteklemekten gurur duyacağım” diyor.

Kaynak: innovationintextiles.com

Okumanızı Öneriyoruz

Süper Kapasitörler ve Piller: Gerilim Dolu Bir Karşılaşma!

Grafen Hibrit Malzeme İle Verimli Süper Kapasitörler Elde Edilebilir Münih Teknik Üniversitesi İnorganik ve Metal-Organik …

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
error: