Anasayfa / Kimya Haberleri / Dünya Haberleri / Fujifilm Saf Kimyasallar Bölümünü Piyasaya Sürdü

Fujifilm Saf Kimyasallar Bölümünü Piyasaya Sürdü

fujifilm saf kimyasallar bolumunu piyasaya surdu - Fujifilm Saf Kimyasallar Bölümünü Piyasaya Sürdü

Fujifilm, yüksek fonksiyonlara ve laboratuvar kimyasallarına olan talebin artacağına inanıyor.

Wako için 3 Nisan’da ihale teklifi tamamlanıyor.

FUJIFILM, yüksek işlevli laboratuvar kimyasal ürünlerinin üretimini genişletmeyi amaçladığı, saf kimyasallar bölümüne start verdi.

Şirket, isiminide verdiği fotoğrafik film üretimi, laboratuvar reaktifleri, yüksek işlevli kimyasallar, LCD malzemeler ve grafik sanat malzemeleri yapmak için bu gelişmiş kimyasal sentez teknolojisine girmiştir. Bu tür kimyasallar için belirli bir bölüme start vermek, mevcut işleri genişletmek ve büyütmek için gerekli yapıyı oluşturmayı sağlayacaktır.

Fujifilm, söz konusu büyümenin bir parçası olarak, 3 Nisan’da laboratuvar kimyasal üreticisi Wako Saf Kimyasal Endüstrisi‘nin ihale teklifini tamamladı. Wako, 21 Nisan’da Fujifilm’e bağlı güçlü bir ortaklık kuracak. Fujifilm ayrıca Wako’nun Japonya’daki dağıtım ağı aracılığıyla 200.000’den fazla kimyasal bileşiğin kütüphanesini pazarlayacak, aynı zamanda Wako’nun uzmanlığı olan  laboratuvar kimyasallarını tanıtmak için dünya çapındaki kendi ağlarını kullanacak.

Fujifilm, iki şirketin ileri kimyasal sentez teknolojilerini birleştirerek yeni kimyasallar geliştirmesiyle büyümenin hızlanmasını bekliyor.

Fujifilm, yüksek işlevli kimyasallara olan talebin, hammadde olarak kullanıldığı pazarlardaki büyümeye bağlı olarak artacağına inanıyor. Bu pazarlardan kasıt  yarı iletkenlerin üretiminde kullanılan süper emici polimerler ve fotorezist denilen kimyasalların alanlarıdır.

Gelişmekte olan ekonomilerde talep hızlı bir şekilde artıyor. Aynı zamanda, yeni ilaç ve ürünlerdeki Ar-Ge uygulamaları için laboratuvar kimyasalları ve çevre analizinde güçlü bir büyüme bekleniyor.

Kaynak : thechemicalengineer.com

Yorumlar

Okumanızı Öneriyoruz

kanser ilaclarinda daha az yan etki vaat eden yeni yontem 310x165 - Kanser İlaçlarında Daha Az Yan Etki Vaat Eden Yeni Yöntem!

Kanser İlaçlarında Daha Az Yan Etki Vaat Eden Yeni Yöntem!

Fotoğraf: His-tag asilasyonu karmaşık iplik benzeri protein yapılarını doğru bir şekilde hedefleyebilir ve ayrıca tamamen …

Bir cevap yazın

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com